Реставрація 

У кожної людини вдома є фотоальбом з пожовклими від часу старовинними сімейними фотографіями. Як було б здорово, якби старі чорно-білі знімки знайшли друге, нове життя, зникли б з них подряпини, повернулася втрачена насиченість і глибина відтінків. Ми можемо повернути вашим сімейним фото їх колишній вигляд. Майстри Студії Фотовернісаж ось уже більше десяти років у Львові займаються мистецтвом роботи з фотографіями.

Реставрація старих фотографій - це процес, що вимагає від майстра не тільки широким знанням в фоторетуші, але і великого практичного досвіду. В роботі використовуються сучасні комп'ютерні технології, що дозволяють повністю обробити відскановане зображення і повернути фарбам яскравість, ліквідувати подряпини і навіть вставити відсутні елементи в ушкоджений знімок.

Навіщо реставрувати старі фото

Грамотно відновлена ​​фотографія буде відмінним подарунком для ваших рідних і близьких. Ви отримаєте знімки, які виглядають так, немов вони зроблені були вчора. Яскраві і свіжі фотографії займуть почесне місце в будинку у ваших рідних.

Тим, хто цінує пам'ять предків і піклується про нащадків, професійна реставрація фотографій стане в нагоді.