Вас цікавить, як ми випускаємо вироби фотокераміки за вигідними цінами? Ми готові розповісти всі секрети виготовлення!

Нанесення зображення на кераміку і його фіксація виконуються за технологією цифрової гарячої деколи. Цей метод дозволяє здійснювати друк картинки, заздалегідь обробленої дизайнером, на спіціальному папері за допомогою особливого принтера. При цьому використовується керамічний тонер.

Після друку виріб із зображенням покривають лаком і сушать. Таким чином, ми створюємо особливу «перекладну» картинку, яка при контакті з водою відстає від паперової основи. У цей момент і відбувається нанесення фото або іншого зображення на виріб з кераміки. Така технологія друку дозволяє випускати таблички для будинків і багато іншого. Вони естетичні, мають високу міцність і привабливу ціну.

В процесі виготовлення висушений виріб з кераміки з нанесеним на нього фото нагрівають у муфельній печі протягом 20 годин. В результаті з'являється відмінний продукт найвищої якості, стійкий до механічних і хімічних впливів.

Чому за нанесенням фото на кераміку варто звертатися до нас?

При створенні продукції ми враховуємо всі побажання клієнтів, допомагаємо їм втілити творчі ідеї. В результаті ви отримуєте унікальний виріб з будь-яким фото на кераміці, яке стане бажаним і оригінальним подарунком. Такі презенти подобаються людям, які віддають перевагу неповторності і незвичайності.

Студія Фотовернісаж пропонує виготовлення різних виробів фотокераміки за прийнятними цінами...

 

Італійська фотокераміка

 

 

 

 

Кераміка Україна

 

 

 

 

 

 

Металокераміка

 

 

 

Керамограніт