Панорамна, або кругова зйомка, дозволяє отримати зображення, кут огляду якого 360 градусів по горизонталі і 160-180 градусів по вертикалі. Простіше кажучи, така фотографія дозволяє створити ефект присутності і можливість подивитися на всі боки навколо точки зйомки. Панорамні знімки відмінно передають не тільки красу великих об'єктів, наприклад природних ландшафтів, а й внутрішню атмосферу інтер'єру приміщення.

 

Використання панорамних знімків у Львові отримало дуже широке поширення. Панорамні знімки використовують і в якості бізнес інструментів, і для художнього уявлення приміщень, міських вулиць, ландшафтів. Сучасне програмне забезпечення дозволяє об'єднувати декілька панорамних знімків для створення віртуальних турів, які можуть використовуватися для іміджевих презентацій, в інформаційних і рекламних цілях.

 

Програвачі панорамних фотографій і спеціальна обробка зображень перед переглядом дозволяє усунути всі спотворення, а можливість масштабування і прокручування таких фото додає зображенню інтерактивності і дозволяє користувачеві повноцінно "подорожувати" всередині приміщення або на відзнятої місцевості.

 

Панорамна зйомка з використанням професійного устаткування, яку використовує  студія Фотовернісаж у Львові для створення 3D турів, дозволяє отримати максимальну візуальну цілісність при сприйнятті інтер'єру приміщення. Панорамні знімки дають можливість не тільки дивитися на всі боки, але і оцінити оформлення приміщення в найдрібніших деталях, наближатися або віддалятися від певних об'єктів, розглянути місцевість або інтер'єр з різних ракурсів. Фотографії мають високу роздільну здатність і демонструють користувачеві всі об'єкти так, ніби він знаходиться в безпосередній близькості від них.

Клікайте і отримуйте задоволення від побаченого